Rozřazovací test – angličtina

Otestujte Vaše znalosti

Otázky jsou řazeny podle obtížnosti. Test můžete kdykoli vyhodnotit tak, že sjedete na konec testovacích otázek a zmáčknete tlačítko „Odeslat“.

Pokud odpověď na některou z otázek neznáte, netipujte a raději otázku nevyplňujte! Tipováním odpovědí by mohlo dojít ke zkreslení výsledku celého testu.

Ve vyhodnocování testů používáme úrovně pokročilosti (A1–C2) dle Evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR).

Hi Dave! Here we are in Greece – and the weather is great! We’re ……………………(14) in a five-star hotel. We‘ ll tell you all about it when we get ……………………(15) . ……………………(16) lovely and sunny here – everything is perfect! Bye for now!

A few years ago when I ……………………(28) in Kraków, Poland, my girlfriend Jude and I decided to go away for a weekend into the Tatra Mountains in Slovakia to ……………..(29) Well, Jude had driven about 60 kilometers outside Kraków when I looked in my bag and found that I had left my passport at home! So we drove back to the city – it took us three hours ……………………(30) the traffic jams! –

Souhlasím se zpracováním výše uvedených údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů) společností Socha, spol. s r.o. za účelem zasílání obchodních sdělení. Souhlas se zpracováním uvedených údajů poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou. Souhlas může být kdykoliv zrušen zasláním požadavku na e-mail info@primajazykovka.cz

 Provozovatel:

 

Socha, spol. s r.o.
IČ: 48291153
Alšovice 37
468 21 Pěnčín

číslo účtu: 2001273595 / 2010 (FIO Banka)

zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem
v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 5035

Napište nám:

14 + 9 =

Kontaktujte nás:

E-mail: info@primajazykovka.cz

Telefon: 602 609 981

WEB: primajazykovka.cz